תקנון

האתר מופעל ע”י חברת “התוכים של אדיר” ע”פ – 033069220 ו\או “ל.א מרקטינג” ע”מ – 025477258 

אתר Adirparrots.co.il  הינו חנות וירטואלית לממכר מזון וציוד לבעלי חיים. הרכישה באמצעות האתר היא בכפוף לתנאים להלן.

 

השימוש והקנייה באתר Adirparrots.co.il  כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא את התקנון בקפידה שכן השימוש והרכישה באתר מותנים בהסכמתך לתנאים אלו כלשונם ובמלואם, ועצם פעולת הרכישה באתר מהווה אישור והצהרה כי הנך מודע ומסכים לכללים אלו .וכי לא תהיה לרוכש או מי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או כל מי שפועל מטעמו, פרט לטענה ו/או תביעה בגין הפרת התחייבות , אם תהיה.

 

תנאי השתתפות

רשאי לבצע פעולה באתר , כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף מחברות האשראי המצוינות להלן: ויזה כ.א.ל , ויזה לאומי , אמריקן אקספרס , ישראכרט ,מסטרכרד . מבלי לגרוע מהאמור לעיל , תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת האשראי או פייפאל אשר דרכה התחייב המשתתף לבצע רכישה.

 

פרטי המשתמש

בתהליך הרכישה, תתבקש לספק את הפרטים הבאים :

שם , שם משפחה , דוא”ל , כתובת , עיר , מיקוד , חברה , טלפון נייד.

מסירת פרטים כוזבים, הינה עבירה פלילית ע”פ החוק.

השלמת הרכישה תלויה באישור חברת האשראי או חברת פייפאל.

 

הצהרת פרטיות

הנתונים המוזנים לצורך ביצוע הרכישה , נחוצים להשלמת תהליך הרכישה והם מוצפנים ומאובטחים בתקנים המחמירים ביותר כגון: SSL הדרושים לרכישה און ליין.

אנו מתחייבים שלא למסור ו\או לשתף אף גורם בפרטים אלה, למעט שימוש אתר Adirparrots.co.il  ו/או “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינג אך ורק לצורך השלמת תהליך הרכישה.

החיוב מתקיים במערכת הסליקה “משולם” .

אתר Adirparrots.co.il  ו/או “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינג לא שומרים מספרי כרטיסי אשראי או כל פרטי תשלום אחרים במחשביה

  אנו פועלים לשמירה מרבית על סודיות המידע שלכם אך לעתים ייתכנו מקרים שאינם בשליטתנו ובהם נגרם איבוד מידע שעלול להוביל לנזק.

במקרים אלו אתר Adirparrots.co.il  ו/או “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינג לא יהיו אחראים.

אתר Adirparrots.co.il  ו/או “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינג שומרים לעצמם את הזכות להשתמש במידע נוסף (שאינו פרטי אשראי) כמו כתובת אימייל (ופרטים אחרים) על מנת לספק מידע על מבצעים, הנחות ועדכונים של החברה

החברה לא תעביר מידע על הלקוח בשום אופן לחברה צד ג’ למעט חברות השילוח.

תוכלו להתקשר אלינו או לשלוח דוא”ל ל – Hatukimadir@gmail.com 

ולבקש שנסיר  את פרטיכם האישיים מרשימות התפוצה שלנו בכל זמן שתרצו בכך .

 

המוצרים

אנו עושים מאמץ להביא לכך שכל מוצר המוצג באתר יהיה זמין במלאי. אם מוצר שהוזמן אזל מהמלאי , תשלח לרוכש הודעה באמצעות הדוא”ל או באמצעות הטלפון לרכוש מוצר חלופי. במידה והמוצר החלופי יהיה זול או יקר מההזמנה המקורית יינתן מיד למזמין-הרוכש זיכוי או חיוב נוסף. אם לא יימצא מוצר העונה על צרכי הלקוח ההזמנה תבוטל וכרטיס האשראי לא יחויב ו/או יזוכה במידה וחויב.

תמונות המוצרים שמופיעים באתר הינם לצורך המחשה בלבד ואינן מחייבות, יחד עם זאת Adirparrots.co.il  ו/או “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינג עושים כל שביכולתם שהפרטים והתמונות המופיעים באתר יהיו אמינים ומדויקים, אולם עלולים להתרחש טעויות ואי דיוקים שלא במתכוון. Adirparrots.co.il  ו/או “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינג אינם אחראים עליהם.

 

תשלום

מחירי המוצרים באתר – כוללים מע”מ כחוק.

 

כרטיס אשראי

לאחר ביצוע ההזמנה הלקוח מחויב מיידית בתשלום מלא.

במקרה של החזרה\ביטול אנו נזכה את הלקוח במלוא הסכום בניכוי עלות המשלוח (אם סיפקנו את המשלוח לבית הלקוח)

 

טלפון וכתובת

ניתן לבצע הזמנה טלפונית במספר 0523988807

במידה והנך מעוניין באיסוף עצמי כתובתנו – זודקביץ’ דב 8 חדרה , “התוכים של אדיר” באפליקציית .Wase

 

החזרה והחלפת מוצרים

החלפה ו\או החזרת מוצרים אפשרית בתנאי שלא חלפו 14 יום מאספקת המוצר ללקוח.

החלפת מוצר תתאפשר רק לאחר הצגת חשבונית מקורית ושליחת תמונה באפליקציית וואצאפ או בדוא”ל Hatukimadir@gmail.co.il לוודא שהמוצר המוחזר שלם, ונמצא באריזתו המקורית מבלי שנפתחה ו\או נפגמה.

במקרה של החזרה\ביטול לאחר ביצוע המשלוח ואספקת המוצר\ים ללקוח אנט נזכה את הלקוח במלוא הסכום בניכוי עלות המשלוח. המוצר יוחזר למחסני החברה על חשבון ובאחריות הלקוח בלבד. הלקוח יישא בכל עלויות החזרת המוצרים למחסני החברה.

 

משלוחים ומועדי אספקה

משלוחים באזור חדרה והסביבה.

במידה וכתובת אספקת המוצר נמצאת באזור חדרה ,פרדס-חנה, בנימינה Adirparoots.co.il   תשתדל שכל ההזמנות יסופקו באותו יום או לכל היותר עד סוף יום העסקים הבא, למעט ימי ו’ ערבי חג , שבתות וחגים. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר בנייד – 0523988807 ונעשה כל מאמץ לספק את המוצר בהקדם. משלוחי הזמנות שסכום הרכישה שלהן עולה על 150 ₪ – מבוצעים בחינם. 

משלוחי הזמנות שסכומי הרכישה שלהן עד 100 ₪ – יבוצעו בעלות דמי משלוח של 15 ₪ .משלוחים בשאר אזורי הארץ

במידה וכתובת האספקה נמצאת ברחבי הארץ (למעט חדרה ,פרדס-חנה ובנימינה) בהזמנה בימים א’-ה’ הזמנות שיתקבלו עד השעה 11:00 יסופקו לרוב עד שלושה ימי עסקים מיום שלאחר אישור התשלום. בהזמנות שיתקבלו ביום ה’ מהשעה 11:00 , ימי ו’ וערבי חג, שבתות וחגים, יסופקו לרוב עד שלושה ימי עסקים מיום שלאחר צאת השבת ו\או החג ובכפוף לאישור התשלום. כל משלוח עד 20 ק”ג יחויב בעלות משלוח של 30 ₪. משלוח לאזור אילת והערבה יחויב בעלות נוספת של 10 ₪ . 

 

תנאים נוספים

נשמרת לחברת “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינג הזכות לשנות את התקנון ו\או כללי הרכישה ו\או המחירים מעת לעת ע”פ שיקול דעתה וללא כל הודעה מוקדמת.

האחריות למוצרים שיש עבורו אחריות יבואן – תחול על היבואן הרשמי.

האחריות על שאר המוצרים ועל כאלו שאין עבורם אחריות יבואן רשמי יחולו על Adirparrots.co.il  ו/או “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינג.

האחריות תקפה ללקוחות שביצעו את הרכישה באמצעות האתר בלבד.

Adirparrots.co.il  ו/או “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינ   לא יהיו אחראים לנזקים ישירים או עקיפים שנגרמו כתוצאה משימוש שגוי במוצר.

לא נישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית מכל גורם שאינו בשליטתנו המלאה.

” Adirparrots.co.il  ו/או “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינג ,לא יישאו בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם. כדוגמת תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו\או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדוא”ל.

פעולות איבה ו\או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכו’) ו\או אירועים שייפגעו שהשלמת תהליך הרכישה.

במקרים אלו רשאים Adirparrots.co.il  ו/או “התוכים של אדיר” ו\או ל.א מרקטינג ,להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הרכישה.

הדין החל על הצעותיך ועל תקנון זה , הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת נתונה לבתי המשפט המוסמכים בעיר חדרה בלבד.

 

תודה רבה ורכישה נעימה.